Autoholowanie


Autoholowanie Całodobowe autostrada A2/S5/S11 Poznań - WielkopolskaUsterka samochodu lub wypadek podczas długiej trasy jest sytuacją, która zazwyczaj jest dość mocno stresująca. Warto zawczasu mieć przygotowane awaryjne numery telefonów, pod które można zadzwonić w razie niespodziewanego wydarzenia.

Wśród tych numerów dobrze jest mieć taki, za pomocą którego szybko wezwie się pomoc drogową. Jeśli szukacie Państwo firmy, która oferuje autoholowanie całodobowe autostrada A2 (Poznań/Wielkopolska) zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Naszą wizytówką są nasi Klienci i ich pozytywne opinie na temat współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Niemal codziennie udaje nam się szybko i sprawnie pomagać ludziom, których samochody odmówiły posłuszeństwa w okolicy Poznania, Puszczykowa, Komornik, szczególnie na autostradzie A2. Krótki czas oczekiwania na przyjazd lawety oraz profesjonalna pomoc fachowców sprawia, że nasze usługi spotykają się z uznaniem niezależnie od pory dnia i nocy. Dysponujemy pojazdami, dzięki którym możliwe jest autoholowanie samochodów różnego typu. Oferujemy przewóz między innymi:  

  • samochodów osobowych,
  • samochodów dostawczych, 
  • busów, 
  • motocykli i quadów, 
  • samochodów terenowych.

Wszystkie wykorzystywane przez nas lawety są maszynami nowoczesnymi, utrzymanymi w nienagannym stanie technicznym. Ich obsługą zajmują się doświadczeni kierowcy.