Transport - Wielkopolska


Transport


AutolawetaTransport i holowanie pojazdów o różnorodnej wielkości to nasza specjalność. Realizujemy zlecenia w zakresie holowania i autopomocy w rejonach Poznania.

Dbamy nie tylko o jakość, ale i o szybkość. Chcemy, by nasi klienci byli usatysfakcjonowani z każdej usługi, którą wykonujemy. Oferujemy pomoc wykwalifikowanych specjalistów, by mieć pewność, że zlecenie przebiegnie pomyślnie i z korzyścią dla naszego Klienta.

 

 

Transport


Transport samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busówZapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy profesjonalną firmą, która oferuje między innymi transportem samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów oraz quadów i motocykli.

Bogate doświadczenie oraz wysokiej jakości lawety to gwarancja bezpieczeństwa, satysfakcji i szybkości. Podczas transportu dokładamy wszelkich starań, by podróż minęła bez problemów, a pojazd dotarł do wybranego warsztatu samochodowego w możliwie najkrótszym czasie.

 

 

Transport


Transport motocykli i QadówNaszym Klientom oferujemy wysokiej jakości usługi obejmujące lawetę, autoholowanie oraz pomoc drogową, jednakże wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale poszerzamy usługę o nowe rozwiązania.

Między innymi dysponujemy pojazdami przystosowanymi do przewozu profesjonalnego i bezpiecznego transportu motocykli i Quadów. Wieloletnie doświadczenie pozawala nam na szybką weryfikacje i analizę, dzięki czemu zlecenia obsługiwane są sprawnie i terminowo. Nasze lawety są w stanie nienagannym, by móc zagwarantować pewność i bezpieczeństwo.

 

 

Transport


Transport wózków widłowychWychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów jesteśmy w stanie na bieżąco spełniać nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Sukcesywnie odnawiamy bazy pojazdów, dzięki którym możliwe jest holowanie samochodów.

Ponadto stopniowo poszerzamy naszą ofertę. Obok usług związanych z pomocą drogową oraz holowaniem zepsutych samochodów oferujemy również transport specjalną lawetą wózków widłowych. Zdajemy sobie sprawę iż przewiezienie tego typu pojazdów nawet na małą odległość może być kłopotliwe.

 

 

Transport


Transport maszyn budowlanych i rolniczychKlienci mogą skorzystać z usług naszej firmy nie tylko w procesie holowania i profesjonalnej pomocy drogowej. Mając na uwadze dynamicznie rozwijający się rynek pomagamy naszym Klientom również w kwestii transportu maszyn budowlanych i rolniczych.

Dysponujemy nie tylko profesjonalnym sprzętem o odpowiednich możliwościach technicznych, ale przede wszystkim kadrą, która składa się ze specjalistów posiadających niezbędne uprawnienia techniczne. Odpowiedni dobór maszyn i lawet pomaga nam w realizacji usługi jeszcze szybciej i bezpieczniej.

 

 

Transport


Transport podnośników i podestów ruchomychNasza firma od wielu lat specjalizuje się w usługach związanych z holowaniem i pomocami drogowymi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów rozszerzyliśmy usługi o transport podnośników i podestów ruchomych na trenie województwa wielkopolskiego.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który umożliwia nam bezpieczny i komfortowy transport. Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową pomoc i fachowe doradztwo wykwalifikowanej kadry. Oferujemy pomoc w transporcie przewoźników i podestów ruchomych we wskazane miejsce.