O Firmie


AutoholowanieNasza firma specjalizuje się w holowaniu i pomocy drogowej dla Klientów, których spotkała nieprzyjemna sytuacja w trasie. Brak auta stanowi problem, ale większy dyskomfort to niepewność i oczekiwanie na pomoc drogową na poboczu. Nasza firma dokłada wszelkich starań, by Klient nie musiał czekać.

Po zgłoszeniu problemu pozostajemy do dyspozycji i staramy się wykonać usługę najszybciej i najtaniej, jak to możliwe. Wieloletnie doświadczenie na rynku ugruntowało naszą pozycję oraz pozwoliło na zbudowanie zaufania wśród na trenie Poznania. Klienci z Wielkopolski mogą na nas liczyć nie tylko w kwestii holowania auta osobowego, ale również aut dostawczych, terenowych, busów, motocykli i quadów. Nasz sprzęt umożliwia nam zagwarantowanie Klientom profesjonalnej, fachowej i komfortowej usługi. Zależy nam na satysfakcji Klienta, dlatego stale ulepszamy nasze rozwiązania i inwestujemy w sprzęt. Profesjonalne lawety, auta holownicze i wiele innych rozwiązań pomaga nam w osiąganiu zamierzonych celów.

 

Zarówno pomoc drogowa, holowanie, jak i wynajem lawety to usługi kompleksowe, które wykonujemy z pomocą naszych wykwalifikowanych fachowców.

Świetna i miła obsługa pozwala naszym Klientom poczuć się komfortowo, mimo stresującej chwili. Z nami holowanie auta do warsztatu w Poznaniu lub okolicach będzie szybkie, sprawne i terminowe. Wybierając nasze usługi Klienci mogą liczyć na:

  • udzielenie szybkiej i profesjonalnej pomocy w każdej sytuacji,
  • holowanie samochodu zarówno z terenów Polski jak i krajów Unii Europejskiej,
  • wykorzystanie podczas holowania wysokiej jakości bezpiecznych pojazdów utrzymanych w bardzo dobrym stanie technicznym,
  • miłą i profesjonalną obsługę.